creative

Projektowanie logo

WYRÓŻNIJ SIĘ NA TLE KONKURENCJI

Opracowanie nowego znaku to odpowiedzialna praca. Dlatego spokojnie upewnij się czy to właśnie nam możesz powierzyć to ważne zadanie.

Wyjątkowe logo to nieodzowny element każdej liczącej się firmy na rynku. To znak który klient mając przed oczami będzie odrazu widział twoją firmę. Dlatego zaprezentuj się z jak najlepszej strony i wybierz najlepszą ofertę.

portfolio

kilka wybranych realizacji

proste, unikalne, wyjątkowe

Co charakteryzuje nasze projekty? Przeglądając portfolio, możesz bezproblemowo sprawdzić na jakim poziomie prezentują się prace – Twój projekt być na takim lub wyższym poziomie.

DOPRACOWANY PROJEKT LOGO

KOMPLEKSOWA IDENTYFIKACJA

BRANDBOOK - KSIĘGA MARKI (KSIĘGA ZNAKU)

Klient na twoje logo patrzy jedynie kilka sekund. To ten krótki czas, sprawi jakie będzie pierwsze wrażenie o twojej firmie. Logo to najważniejszy znak firmy. Spraw aby twoja firma była zapamiętana jako profesjonalna i przodująca w branży!

Spójna identyfikacja sprawi że widząc charakterystyczny element napewno skojarzenia będą z twoją firmą, niezależnie czy będzie to oklejenie samochodu, projekt wizytówki czy twoja strona internetowa.

Stworzenie tego „małego znaczka” obok nazwy może wydawać się bardzo proste, ale aby to było dzieło wiążące materiały reklamowe i identyfikacje potrzeba czegoś więcej.
-Maksymalnie proste i łatwe do zapamiętania
-Wyróżniające się na tle innych i odróżniające się od nich.
-Powinno przetrwać próbę czasu i być odporna na tymczasową modę.

Projektujemy dotąd aż będziesz w 100% zadowolony z efektu

nasza praca kończy się dopiero wtedy kiedy Ty jesteś zadowolony z opracowanego projektu logo.

oryginalne pomysły

– wszystkie projekty powstają od zera, od kartki papieru, dopiero później całość jest przenoszona do wersji elektronicznej,

estetyka projektu

– projekty są tworzone zgodnie z przyjętymi zasadami designu i aktualnymi trendami ale tak aby całość była uszyta na miarę, na długie lata,

dobrana kolorystyka

– całość okraszają dokładnie dobrane i dopasowane barwy, takie które pasują zarówno do siebie jak i charakterystyki branży,

dopasowana typografia

– do projektów używane są szczególnie dobrane fonty, które podkreślają charakter sygnetu

standaryzacja

– projekty logo są tak przygotowane aby zarówno w wersji pionowej czy poziomej ich wygląd był odpowiedni, niezależnie czy będzie to wersja pełno kolorowa, czarna czy biała.

co otrzymujesz?

projekt logo

pieczątka

wizytówki

papier firmowy

logo to część identyfikacji wizualnej

zobacz jak może prezentować się w całości

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?