referencje

staramy się najnbardziej zleceń – dlatego też bardzo nam miło gdy praca zostanie dostrzeżona. iemy że nasze działania są słuszne i robimy to najlepiej jak potrafimy.

poniżej wybrane opinie

Jolanta Kallus

Szkolenia Modus

5/5

Firma StudioDi zrealizowała dla nas projekty z zakresu identyfikacji wizualnej i wykazała się przy tym profesjonalnym podejściem oraz szybką reakcją na nasze potrzeby. Z przyjemnością polecamy firmę StudioDi jako wykonawcę projektów reklamowych.

Dorota Sawicka

Esthetic Body

5/5

Profesjonalna agencja, w zasadzie do projektu nie miałam żadnych uwag, bo Pan odrazu wiedział o co mi chodzi. Wykonanie i jakość na najwyższym poziomie. A co mnie urzekło to przemiły kontakt, szybko i sprawnie z Panem Piotrem można się dogadać. REWELACJA!

Justyna Kędziora

Arena Photo

5/5

Od kilku lat nasza strona niezmiennie zachwyca, a ulotki i wizytówki projektu StudioDi stale zamawiamy bez wprowadzania żadnych zmian - wyczucie stylu i nowoczesność w każdym calu 🙂 Polecamy wszystkim! <3

Sebastian Szczygieł

Massage Point

5/5

StudioDI wykonywało dla nas materiały marketingowe. Nie mieliśmy żadnych uwag do współpracy. Profesjonalizm, terminowość. Polecamy!

Sylwia Rutkowska

Ortodentica

5/5

Polecam wszystkim , którzy cenią sobie profesjonalizm i prostotę w jednym . Ja jestem zachwycona 🙂

Maciej Tworzydło

Kochspol

5/5

Pełen profesjonalizm ! kreatywna firma, wszystko szybko, dokładnie i oczywiście w bardzo dobrej cenie. POLECAM !!!

Magdalena Trendak

Kameralne Studio

5/5

Usługi na najwyższym poziomie. Gust, smak, pełen profesjonalizm. Dostawałam gotowe projekty, które w zasadzie mogłam od razu akceptować. Poprawialiśmy dosłownie szczegóły. Terminowość, doskonały kontakt, kultura pracy. Dziękuję losowi, że przez przypadek trafiłam na StudioDi. Pozdrawiam

Dorota Sawicka

Esthetic Body

5/5

Nareszcie znalazłam agencję, która w 100% realizuje moje oczekiwania, czas, podejście, zaangażowanie to dla mnie kluczowa sprawa, dlatego bardzo polecam wszystkim studiodi 🙂

Patrycja CIeślowska

Torii Investments

5/5

Polecam StudioDi. Szybka i profesjonalna obsługa. Projekty zawsze na najwyższym poziomie i zgodne z oczekiwaniami klienta.

Anna Mazur

Księgowość KiK

5/5

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przemyślane i dopracowane projekty satysfakcjonujące klienta, profesjonalna obsługa, przystępne ceny. Gorąco polecam.

Sebastian B

Falo Tank

5/5

"Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście do realizowanego projektu - szybki i konretne ustalenia na każdym etapie. Projekt zrealizowany powyżej moich oczekiwań - Jeszcze raz dziękuję. (...)"

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?