co piszą o nas aktualni klienci?

referencje i opinie

Staramy się możliwie maksymalnie indywidualnie podchodzić do realizowanych zleceń – dlatego też bardzo nam miło gdy praca zostanie dostrzeżona. Dzięki temu wiemy że nasze działania są słuszne i robimy to najlepiej jak potrafimy.

Poniżej znajduje się na razie jedynie kilka referencji – jesteśmy na etapie zbierania opinii od firm z którymi nawiązywana była współpraca.

0
skanów referencji
0
referencji z facebooka
0
referencji z GoogleMaps

poniżej wybrane opinie

Jolanta Kallus

Szkolenia Modus

Firma StudioDi zrealizowała dla nas projekty z zakresu identyfikacji wizualnej i wykazała się przy tym profesjonalnym podejściem oraz szybką reakcją na nasze potrzeby. Z przyjemnością polecamy firmę StudioDi jako wykonawcę projektów reklamowych.

Sylwia Rutkowska

Ortodentica

Polecam wszystkim , którzy cenią sobie profesjonalizm i prostotę w jednym . Ja jestem zachwycona 🙂

Patrycja Cieślowska

Torii Investments

Polecam StudioDi. Szybka i profesjonalna obsługa. Projekty zawsze na najwyższym poziomie i zgodne z oczekiwaniami klienta.

Dorota Sawicka

Esthetic Body

Profesjonalna agencja, w zasadzie do projektu nie miałam żadnych uwag, bo Pan odrazu wiedział o co mi chodzi. Wykonanie i jakość na najwyższym poziomie. A co mnie urzekło to przemiły kontakt, szybko i sprawnie z Panem Piotrem można się dogadać. REWELACJA!

2018 - źródło - Google Maps

Maciej Tworzydło

Kochspol

Pełen profesjonalizm ! kreatywna firma, wszystko szybko, dokładnie i oczywiście w bardzo dobrej cenie. POLECAM !!!

Anna Mazur

Księgowość KiK

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Przemyślane i dopracowane projekty satysfakcjonujące klienta, profesjonalna obsługa, przystępne ceny. Gorąco polecam.

Justyna Kędziora

Arena Photo

Od kilku lat nasza strona niezmiennie zachwyca, a ulotki i wizytówki projektu StudioDi stale zamawiamy bez wprowadzania żadnych zmian - wyczucie stylu i nowoczesność w każdym calu 🙂 Polecamy wszystkim! <3

Magdalena Trendak

Kameralne Studio

Usługi na najwyższym poziomie. Gust, smak, pełen profesjonalizm. Dostawałam gotowe projekty, które w zasadzie mogłam od razu akceptować. Poprawialiśmy dosłownie szczegóły. Terminowość, doskonały kontakt, kultura pracy. Dziękuję losowi, że przez przypadek trafiłam na StudioDi. Pozdrawiam

Sebastian B

Falo Tank

"Wspaniałe i pełne profesjonalizmu podejście do realizowanego projektu - szybki i konretne ustalenia na każdym etapie. Projekt zrealizowany powyżej moich oczekiwań - Jeszcze raz dziękuję. (...)"

Sebastian Szczygiel

Massage Point

StudioDI wykonywało dla nas materiały marketingowe. Nie mieliśmy żadnych uwag do współpracy. Profesjonalizm, terminowość. Polecamy!

Dorota Sawicka

Esthetic Body

Nareszcie znalazłam agencję, która w 100% realizuje moje oczekiwania, czas, podejście, zaangażowanie to dla mnie kluczowa sprawa, dlatego bardzo polecam wszystkim studiodi 🙂