po prostu

studio
graficzne

niezmiennie
od 2010

Mask Group

Wystartowaliśmy w 2010 roku tworząc projekty dla powstających marek. Początkowo były to projekty logo - stopniowo budując całe systemy identyfikacji wizualnej dla coraz większych klientów. Do dzisiaj oczkiem w głowie i największą specjalizacją jest właśnie kreowanie wizerunku.

Niedługo później oferowaliśmy działania interaktywne - poczynając od projektowowania po wdrażanie systemów i stron internetowych. Zawsze dbając o to aby efekt końcowy był wyróżniający.

Nie stoimy w miejscu. Z każdym rokiem podnosimy sobie poprzeczkę i projektujemy tak aby prace były coraz lepsze.

dlaczego warto zaufać

ponad 300+ zadowolonych klientów

współpracujemy zarówno z dużymi korporacjami
jak również małymi firmami

w tym się
specjalizujemy

zaprojektować graficznie można wszystko, 

ale my najcześciej zajmujemy się kreowaniem marek od podstaw projektowaniem logo oraz dopasowanej identyfikacji wizualnej później tworzymy kompleksowo materiały reklamowe a cały wypracowany styl przenosimy na stronę internetową.

Pracujemy dla klientów z całego kraju:
Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, oraz wielu innych miast w Poslce. W dobie internetu – żadne odległości nie są straszne

praca
bez barier

Pracujemy dla klientów z całego kraju: Krakowa, Warszawy, Gdańska, Poznania, Wrocławia, oraz wielu innych miast w Poslce. W dobie internetu -żadne odległości nie są straszne

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?