portfolio

Satellite

Firma Satellite to mazowiecki producent maszyn rolniczych który jako kolejny klient zapragnął zbudować profesjonalny wizerunek dla swojej wschodzącej marki.

Firma Satellite to mazowiecki producent maszyn rolniczych który jako kolejny klient zapragnął zbudować profesjonalny wizerunek dla swojej wschodzącej marki.

Projekt Logo 
Projekt Logo swoją budową opiera się o charakterystyczną dla firmy technologię jednej z maszyn – owijarki szeregowej. Która tak jak w nazwie – swoimi satelitami okrąża i owija bale słomy.

Identyfikacja Wizualna
Opracowana została kompleksowa identyfikacja wizualna, opierająca się na czerwonym kolorze i maszynie w tle. Przygotowanie zostały projekty wizytówek, papieru firmowego, teczki firmowej, a także dodatkowo oklejnie samochodu firmowego i projekt PYLONA przy siedzibie firmy.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?