portfolio

Panaceum – Hurtownia Farmaceutyczna

Kreacja nowej marki (Hurtowni Farmaceutycznej) dla stałego Klienta. 

Panaceum to nowoczesna hurtownia farmaceutyczna.

Projekt Logo 
Logo powstało z połączenia kilku charakterystycznych elementów – krzyża medycznego, plastra i tabletek – całość jednoznacznie kojarzy się z branżą. Cel został osiągnięty i poniżej można oglądać efekty:

Ciekawy projekt logo wykonany przez nasze studio graficzne na potrzeby Hurtowni Farmaceutycznej „Panaceum”. Łatwe do zapamiętania logo z nazwą w tle oraz z charakterystycznym znakiem firmowym przypominającym plaster to doskonała identyfikacja firmy. Do stworzenia logo zastosowano ciepłe barwy kojarzące się pozytywnie, ciepło, a zarazem bardzo profesjonalnie. Taki obraz to duży pozytyw w kreowaniu wizerunku firmy farmaceutycznej. Wiarygodność i rzetelność dzięki luźnemu podobieństwu do znaczka eskulapa ułatwiają zapamiętanie firmy jako działającej w branży medyczno-farmaceutycznej. Logo tworzy znakomity wizerunek firmy, pomaga na stałe zagościć w wyobraźni i pamięci ludzkiej, co umożliwia jego prostota.

Zakres pracy: 
-projekt logo -wizytówki, papier firmowy -stopka email

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?