portfolio

Maxima

MAXIMA to marka kosmetyków do pielęgnacji włosów dla profesjonalistów. Jak sami mówią dzięki swojej pasji do piękna, produkują wyłącznie najlepsze i wyjątkowe preparaty przeznaczone dla fryzjerów którzy chcą zaoferować swoim klientom najwyższą jakość używanych produktów. 

MAXIMA to marka kosmetyków do pielęgnacji włosów dla profesjonalistów.

Jak sami mówią dzięki swojej pasji do piękna produkują wyłącznie najlepsze i wyjątkowe preparaty przeznaczone dla fryzjerów którzy chcą zaoferować swoim klientom najwyższą jakość używanych produktów.

Marka która narodziła się w 1969 roku we Włoszech jest już w Polsce w profesjonalnych salonach fryzjerskich, podbijając nasz rynek.

Strona WWW:
Dla maximy przygotowana została responsywna wersja strony internetowej z prezentacją oferty produktowej i szkoleniowej. Strona oparta o system CMS pozwala na łatwą i bezproblemowe wprowadzanie danych i aktualizację treści.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?