portfolio

Kancelaria – Obydziński Inkaso

Kancelaria Obydziński Inkaso to nowoczesna krakowska firma zajmująca się głównie monitoringkiem należności, windykacją i obsługą prawną przedsiębiorstw.

Identyfikacja Wizualna Firma otrzymała od nas, nowoczesną identyfikację wizualną z charakterystycznymi elementami i podkreślającymi złotymi liniami na wszystkich materiałach. Całość dopełniła przygotowana księga znaku

Materiały Reklamowe – dla firmy zaprojektowane zostały również materiały reklamowe: reklama prasowa do Forbes’a, ulotki, materiały dla przedstawicieli handlowych, billboardy, rollup. Kolejne projekty już czekają na realizację!

Strona Internetowa z CMS. Dla firmy przygotowaliśmy rozbudowaną stronę internetową z mnóstwem informacji dla Klientów na przeszło kilkudziesięciu podstronach.

Wygląd strony internetowej oczywiście został oparty o identyfikację wizualną, dlatego możemy zobaczyć charakterystyczne elementy które tworzą spójną całość..

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?