portfolio

DoradcaGliwice.pl

Biuro Rachunkowe Doradca to stały Klient, który projektował w naszym studiu projekt logo. Zadowolony Klient wrócił i tym razem padło na przygotowanie od zera nowoczesnej strony internetowej która informowałaby klientów o usługach i zachęcała do kontaktu.
Całość została wykonana na systemie CMS WordPress w technologii responsive, dzięki czemu strona otwiera się zarówno na standardowym monitorach jak i dopasowywuje się do tabletów i smartfonów (które już prawie zdominowały i  wkroczyły do naszego życia i stylu przeglądania stron www.)

Doradca to profesjonalne biuro rachunkowe, z siedzibą w Gliwicach. To również firma, która powierzyła nam wykonanie identyfikacji wizualnej. Efekty mogą Państwo podziwiać poniżej.

Jednym z etapów naszej pracy było wykonanie loga. Wykorzystaliśmy w nim symbol sowy, która nie od dziś kojarzy się z mądrością i rozwagą. Dzięki temu projekt logo przekazuje najważniejsze cechy jakimi wyróżniać powinno się biuro rachunkowe.

Spójna identyfikacja wizualna wykonana przez nasze studio opiera się na wykorzystaniu eleganckiej, kojarzącej się z profesjonalizmem kolorystyki. Kolor jasnego brązu w połączeniu z ciekawym logo tworzy spójną i estetyczną całość, która jest przekonująca i nowoczesna.

Strona internetowa firmy również wykorzystuje tę kolorystykę, którą połączyliśmy z jasną, soczystą zielenią. Dzięki temu witryna firmy prezentuje się nowocześnie. Jej przyjazny i przejrzysty układ sprawia, że każdy użytkownik strony bez trudu może znaleźć na niej wszystkie niezbędne informacje.

 

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?