portfolio

Amadeo Event Rentals

Największa warszawska firma wypozyczająca meble pod większość eventów w stolicy, dysponująca największą bazą mebli. 

Największa warszawska firma wypozyczająca meble pod większość eventów w stolicy, dysponująca największą bazą mebli.

Event Rentals AMADEO jest firmą zajmującą się wynajmem luksusowych mebli, mobilnych barów, parkietów tanecznych oraz namiotów eventowych. Tworząc stronę internetową oraz logo, kładliśmy nacisk na połączenie bogatej oferty Klienta z wysoką jakością jego usług i specyfiką działalności.

Projekt Logo 
To połączenie wielu różnokolorowych trójkątów, które symbolizują mnogość oferty i nowoczesny, unikatowy design. Kształt znaku został oparty o literę A i do niej nawiązuje, dodatkowo można zauważyć literę M. Całość oferty uzupełniliśmy o harmonizujące materiały reklamowe.

Strona internetowa
Strona internetowa utrzymana w tonie szarości, bieli i różu spójnie nawiązuje do tematyki eventowej i doskonale uwypukla kluczowe dla Klienta elementy. Przyjazna budowa strony intuicyjnie wskazuje odwiedzającym na te elementy, które w ich zamyśle mają zostać wyszukane.

Dla firmy została również opracowana i wdrożona strona internetowa z bazą produktów. Jako moduł dodatkowy został dopisany schowek, która pozwala na dodawanie przeglądanych produktów do niego i wysłanie zapytania o dostępności.
Dla firmy były wykonywane również prace nad materiałami reklamowymi a także oklejenie samochodów dostawczych z floty Amadeo.

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?