Długopisy plastikowe

(minimalne zamówienie 100 sztuk)

Tanie długopisy plastikowe i metalowe, najlepszy wybór przy dużych nakładach gdzie głównym wyznacznikiem jest ilość rozdanych gadżetów. Jednym z najpopularniejszych gadżetów reklamowych są długopisy plastikowe. Warto jednak zadbać o wydobycie z nich maksymalnej jakości, bowiem rozdawanie ich na prawo i lewo nie ma najmniejszego sensu. Najlepiej nasz produkt promować na aukcjach, targach firmowych, a także konferencjach, czy aukcjach. Można je dołączyć do drobnych paczek upominkowych.

Długopisy Netto 
0,70 zł netto / szt

Długopisy Baron
1,10 zł netto / szt

Długopisy Piryt
1,59zł netto / szt

Długopisy aluminiowe

(minimalne zamówienie 50 sztuk)

Metal kojarzy się z mocnym stylem, pewnością siebie w działaniu , stabilnością. Długopisy metalowe przekazują nie tylko takie wartości. Zapewniają jednocześnie możliwość przekazana idei wielkiej ilości osób. Wystarczy dokonać masowej transakcji, aby móc rozdawać długopisy metalowe jako typowy gadżet reklamowy np. dołączony do teczek firmowych z prezentacją oferty. Wiele przedsiębiorstw dokonuje takiego zakupu, bo zadowolony klient na pewno wróci i wyda u ciebie pieniądze.

Długopisy Elle
2,20 zł netto / szt

Długopisy Smart
2,20 zł netto / szt

Długopisy Stand
2,20 zł netto / szt

Zestawy ekskluzywne

(minimalne zamówienie 20 sztuk)

Idealny zestaw piśmienniczy, doskonale nadający się na elegancki gadżet reklamowy. Długopis wykonany jest z aluminium pokrytym wysokiej jakości lakierem, którego kolor wybiera klient. Posiada on wymienny, niebieski wkład, odblokowywany przez przyciśnięcie delikatnego przycisku. Identycznie wygląda obudowa ołówka, którego wkład stanowią wymienne rysiki grafitowe. Na obydwu przedmiotach możliwy jest nadruk reklamowy, wygrawerowany laserowo.

Zestaw Cosmo Długopis+Ołówek
10 zł netto / szt

Zestaw Cosmo Długopis+Pióro
13 zł netto / szt

Wygląd opakowania

Zestawy ekskluzywne PARKER

( minimalne zamówienie 5 sztuk )

Długopisy Parker są wysokiej jakości przyborami piśmiennymi, cieszącymi się popularnością na całym świecie. Potwierdzona jakość produktów marki Parker jest najlepszym argumentem, przemawiającym za ich wyborem. Długopisy w obudowie metalowo-plastikowej, występujące w wielu modelach, są przykładem luksusu, elegancji i trwałości.

Długopisy Parker Jotter
38 zł netto / szt

Długopisy Parker Jotter Silver
49 zł netto / szt

Długopis Parker Vector
55 zł netto / szt

Pióro kulkowe Parker Vector
59 zł netto / szt

Długopis Parker IM
59 zł netto / szt

Pióro kulkowe Parker IM
99 zł netto / szt

Pełny wybór produktów w katalogu poniżej:

Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz w polityce prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies?